Home / AKTUALNOŚCI-JUNIOR MŁODSZY / PODSUMOWANIE WEEKENDU GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ !

PODSUMOWANIE WEEKENDU GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ !

W dniu wczorajszym zakończyliśmy sportowy weekend z Gminną Akademią Piłkarską Zarzecze

W czwartkowe popołudnie juniorzy starsi podejmowali drużynę KS Alabaster Łopuszka Wielka. Nasz zespół po ciężkim boju wygrał to spotkanie 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jakub Płocica oraz Jakub Tarczyński. Nasza drużyna jest liderem rozgrywek.

W sobotnie przedpołudnie swoje spotkanie rozegrali także juniorzy młodsi,którzy w Gaci podejmowali tamtejszą drużynę Gacovi. Tego dnia rywal okazał się o wiele mocniejszy i pokonał naszych zawodników 5:0.

Swój turniej rozgrywała również drużyna Orlików Młodszych, który odbył się w na stadionie GOSiR w Zarzeczu. Nasi młodzi zawodnicy jedno spotkanie wygrali oraz jedno przegrali.

W dniu wczorajszym zakończyliśmy weekend z Gminną Akademią Piłkarską Zarzecze meczem trampkarzy. Nasza młoda drużyna mimo, iż przegrywała z MKS-em Kańczuga 2:0 ostatecznie zwyciężyła na stadionie GOSiR w Zarzeczu 8:5 i udanie zakończyła rundę jesienną. Cztery bramki w tym spotkaniu zdobył Patryk Branowski.

Autor: Łukasz Laska

Check Also

CIĘŻKA PRZEPRAWA ŻAKÓW W PRZEMYŚLU

W ubiegłą sobotę nasza najmłodsza drużyna biorąca udział w rozgrywkach ligowych rywalizowała w Przemyślu w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *