Home / AKTUALNOŚCI-ORLIK / ORLICY ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM !

ORLICY ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM !

Drużyny Orlików Starszych i Orlików Młodszych rozgrywały kolejno swoje turnieje w Sośnicy i Zarzeczu. Oba zespoły rywalizowały ze zmiennym szczęściem.

Drużyna Orlików Starszych, która swój turniej rozgrywała w Zarzeczu wygrała jedno spotkanie oraz poniosła dwie porażki.  W pierwszym swoim spotkaniu nasz zespół przegrał z drużyna Piasta Tuczempy 3:1. W drugim meczu młodzi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wysoko pokonali Pogórze Rokietnica w stosunku 6:1. Ostatnie spotkanie miało bardzo zacięty przebieg i zakończyło się minimalnym zwycięstwem drużyny Gigantów Radymno 2:1.

Drużyna Orlików Młodszych rywalizowała w Sośnicy, gdzie również odniosła jedno zwycięstwo, oraz poniosła dwie porażki. Młodzi zawodnicy w pierwszym spotkaniu pokonali Strażak Sośnica 2:1.  W drugim swoim spotkaniu nasza drużyna minimalnie uległa zespołowi Orlika Przemyśl 1:0. W ostatnim swoim spotkaniu doznaliśmy wysokiej porażki z najmocniejszą drużyną naszej ligi Szesnastką Przemyśl 8:2.

Autor: Łukasz Laska

Check Also

ZNAMY TERMINY STARTU ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu

✅Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu podał terminy startu rozgrywek młodzieżowych. ✅W obecnym sezonie nasz klub …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *