Home / AKTUALNOŚCI-ORLIK / TURNIEJ O PUCHAR PREZESA PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ ZA NAMI ‼️

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ ZA NAMI ‼️

W ubiegłą sobotę drużyna Orlików (rocznik 2008 i młodsi) brała udział w mocno obsadzonym turnieju o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej- Pana Mieczysław Golba.

Nasza drużyna tego dnia rywalizowała z drużynami min. z Jarosławia, Krakowa, Wólki Pełkińskiej, Sanoka, Stalowej Woli, Kramarzówki, Mielca ,Tuczemp oraz Przemyśla.

Podopieczni trenera Marcin Buczek dobrze rozpoczęli zmagania remisując z drużynami z Sanoka oraz Krakowa. Następnie przyszły minimalne porażki z drużynami Piasta Tuczempy oraz JKS-u Jarosław. W dalszej części turnieju nasz młody ( udział w turnieju wzięli zawodnicy z młodszych roczników) zespół walczył jak równy z równym, jednak musiał uznać wyższość rywali. Cieszy jednak fakt iż zawodnicy po raz kolejny zdobyli cenne doświadczenie i w zadowoleniu wrócili do domu.

Nasza drużyna tego dnia wystąpiła w następującym składzie: Szymon Szal, Dominik Wach, Radosław Wąsacz, Bartosz Buczek, Patryk Garbarz, Oskar Kotowski, Szymon Kuras, Norbert Stabryła, Karol Kwaśniak, Karol Broda oraz Dawid Wiglusz.

Autor: Łukasz Laska

Check Also

JUNIORZY STARSI GRAJĄ O AWANS

Już dziś juniorzy starsi Gminnej Akademii Piłkarskiej mogą wywalczyć awans do klasy Okręgowej. Stanie się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *