Home / AKTUALNOŚCI-MŁODZIK / UNIA WILKOŁAZ WYGRYWA TURNIEJ ROCZNIKA 2005 ,,GAP ZARZECZE CUP”

UNIA WILKOŁAZ WYGRYWA TURNIEJ ROCZNIKA 2005 ,,GAP ZARZECZE CUP”

Unia Wilkołaz okazała się najlepszą drużyną podczas sobotniego turnieju ,,GAP Zarzecze Cup” rocznika 2005 i młodsi. Drugie miejsce zajęła Błyskawica Rozbórz, natomiast na najniższym stopniu podium zasiadła drużyna Futsal Team Przeworsk.

W turnieju udział wzięło 7 zespołów z terenu powiatu przeworskiego i łańcuckiego oraz jedna z województwa Lubelskiego. Zdecydowanie najlepszym zespołem okazała się drużyna Unii Wilkołaz, która wygrała pięć spotkań oraz raz zremisowała.

Po zakończonym turnieju odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz wyróżnień indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Sebastian Goń (Błyskawica Rozbórz) . Królem strzelców turnieju został Maciej Podolec (Futsal Team Przeworsk), zdobywca 7 bramek, zaś najlepszym bramkarzem Kamil Kaźmierczak (Unia Wilkołaz).

Check Also

ZNAMY TERMINY STARTU ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu

✅Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu podał terminy startu rozgrywek młodzieżowych. ✅W obecnym sezonie nasz klub …