Home / AKTUALNOŚCI-ŻAK / KOLEJNY TURNIEJ ,,GAP ZARZECZE CUP 2017” ZA NAMI !

KOLEJNY TURNIEJ ,,GAP ZARZECZE CUP 2017” ZA NAMI !

Kolejny turniej GAP Zarzecze Cup 2017 za nami. Tym razem odbył się festiwal rocznika 2010

W turnieju podobnie jak tydzień temu udział wzięło 8 zespołów, które rozgrywały mecze każdy z każdym. Turniej odbywał się bez oficjalnej klasyfikacji końcowej. Nasza drużyna jak równy z równym walczyła z każdym zespołem.

W festiwalu wzięły udział drużyny z terenu województwa podkarpackiego takie jak: AP Stalowa Wola (dwie drużyny), AP Izolator Boguchwała (dwie drużyny), FA nisko, FA Lubaczów, Perfect Przeworsk oraz nasza drużyna- GAP Zarzecze. 

Po zakończonym turnieju odbyła się oficjalna ceremonia zakończenia festiwalu. Każde dziecko, które wzięło udział w turnieju otrzymało z rąk Trenerów oraz Zarządu Gminnej Akademii Piłkarskiej pamiątkowy medal.

 

GALERIA:

Autor: Łukasz Laska

Check Also

CIĘŻKA PRZEPRAWA ŻAKÓW W PRZEMYŚLU

W ubiegłą sobotę nasza najmłodsza drużyna biorąca udział w rozgrywkach ligowych rywalizowała w Przemyślu w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *