Home / INFORMACJE / GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA WZIĘŁA UDZIAŁ W TURNIEJU ,,SŁONECZKO CUP”

GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA WZIĘŁA UDZIAŁ W TURNIEJU ,,SŁONECZKO CUP”

W ubiegłą niedzielę 10 września odbył się festiwal sportu dla dzieci ,,Słoneczko Cup’’ którego organizatorem była sieć sklepów Słoneczko oraz Miejski Ośrodek sportu i Rekreacji w Przeworsku. Udział w turnieju wzięła również Gminna Akademia Piłkarska z rocznika 2010 i młodsi. Nasi młodzi zawodnicy zostali podzieleni przez trenera Marcin Buczka na dwie drużyny: Gminna  Akademia Piłkarska  Zarzecze A i Gminna Akademia Piłkarska Zarzecze B. Festiwal odbywał się bez końcowej klasyfikacji. Nasze zespoły w zadowoleniu i duchu fair play rozgrywały spotkania z drużynami z Przeworska, Oleszyc i Lubaczowa.

Prócz samego turnieju organizatorzy zapewnili również dzieciakom posiłek w postaci grillowanych kiełbasek, słodyczy oraz lodów. Ponadto wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, natomiast każde dziecko medal. Wszystkim naszym młodym zawodnikom gratulujemy, natomiast rodzicom dziękujemy za doping  !

Autor: Łukasz Laska

Check Also

ZNAMY TERMINY STARTU ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu

✅Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu podał terminy startu rozgrywek młodzieżowych. ✅W obecnym sezonie nasz klub …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *