Home / AKTUALNOŚCI-MŁODZIK / PIKNIK RODZINNY Z GMINNĄ AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ ZA NAMI ! [ZDJĘCIA]

PIKNIK RODZINNY Z GMINNĄ AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ ZA NAMI ! [ZDJĘCIA]

W sobotę, 24 czerwca 2017 na stadionie GOSiR w Zarzeczu po raz pierwszy w historii Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze odbył się ,Piknik Rodzinny z Gminną Akademią Piłkarską’’. Organizatorem pikniku była Gminna Akademia Piłkarska oraz Gmina Zarzecze.

Piknik rozpoczął się od oficjalnego przywitania przez Prezesa Akademii Łukasza Laskę oraz wiceprezesa Mariusza Suriaka rodziców, dzieci oraz zaproszonych gości w osobach Pana Jana Telegi- wicewójta, Tadeusza Kiełbowicza- Sekretarza Gminy Zarzecze, Tomasza Burego- Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Jacka Ziębę-Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. Następnie zostały złożone podziękowania dla osób, firm oraz instytucji które wspomagają Gminną Akademię Piłkarską.

Po oficjalnej ceremonii rozpoczęły się mecze dzieci, a następnie mecz rodziców. Drużyna rodziców prowadzona przez trenera Mariusza Surmiaka, podejmowała drużynę rodziców prowadzoną przez trenera Marcin Buczka. W regulaminowym czasie gry padł wyniki remisowy 0:0. O końcowym zwycięstwie decydowały rzuty karne w których to lepsi okazali się podopieczni trenera Marcina Buczka.

Po zakończonym meczu rodziców odbyło się pasowanie na piłkarza Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze. Zarząd akademii wręczył również każdemu dziecku pamiątkowy medal i certyfikat.

Dzieci miały również możliwość skorzystania z dmuchanej zjeżdżalni, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wiele radości rodzicom oraz dzieciom sprawiły zawody w przeciąganiu liny, gdzie mogły rywalizować miedzy sobą dzieci oraz ich rodzice. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych, gdyż w rywalizacji z mamami oraz tatusiami, młodzi piłkarze okazali się lepsi.

Piknik w najlepsze trwał do późnych godzin wieczornych 🙂

DRODZY RODZICE ORAZ DZIECI, MAMY NADZIEJĘ ŻE PIKNIK RODZINNY SIĘ PODOBAŁ 

ZARZĄD GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ ZARZECZE SKŁADA NAJSERDECZNIEJSZE PODZIĘKOWANIA : URZĘDOWI GMINY ZARZECZE, GOSiR-owi ZARZECZE, OSP ZARZECZE, PAWŁOWI MALINOWSKIEMU, PIOTROWI MALINOWSKIEMU , PIEKARNI MIKULICE, SKLEPOWI PIOTRUŚ PAN, FIRMIE TRANSPORTOWEJ MARIUSZA FRENIA, TOMASZOWI BUREMU, MATEUSZOWI BĄCAL, KATARZYNIE BALAWENDER, WIKTOROWI KOBIE, JUSTYNIE JAMORŻY, MARIUSZOWI BANAŚ, GRACJANOWI FUDALE ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU PIKNIKU I DZIAŁANIE NA RZECZ GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ. DZIĘKUJEMY. DO ZOBACZENIA ZA ROK 😉

Autor: Łukasz Laska

Check Also

CIĘŻKA PRZEPRAWA ŻAKÓW W PRZEMYŚLU

W ubiegłą sobotę nasza najmłodsza drużyna biorąca udział w rozgrywkach ligowych rywalizowała w Przemyślu w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *