Home / AKTUALNOŚCI-SKRZAT / GAP ZARZECZE CUP 2017-W SOBOTĘ ODBYŁ SIĘ TURNIEJ r. 2011 !

GAP ZARZECZE CUP 2017-W SOBOTĘ ODBYŁ SIĘ TURNIEJ r. 2011 !

,,GAP ZARZECZE CUP 2017”

W ubiegłą sobotę odbył się festiwal piłkarski rocznika 2011. W turnieju wzięło udział 7 drużyn.

Festiwal rozpoczął się w sobotę o godz.09:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. Rozgrywki prowadzone były bez oficjalnych wyników oraz bez końcowej klasyfikacji.  Na piękny obiekt do Zarzecza przybyły zespoły z Oleszyc (FA Oleszyce), Przeworska (Akademia Perfect Przeworsk, Orzełek Przeworsk) , Przemyśla (16 Przemyśl, Orlik Przemyśl). Nasz zespół, który trenuje zaledwie od parunastu dni pokazał się z bardzo dobrej strony tocząc wyrównaną walkę z innymi zespołami. 

Ponadto młodzi zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w ,,strefie umiejętności”. W dyscyplinie ,,kontrola” najlepszy okazał się zawodnik Orzełka Przeworsk -Michałek Matuszek. Slalom najlepiej pokonał zawodnik Orlika Przemyśl- Oliwierek Klepacki, natomiast w żonglerce najlepszy okazał się Alan Paczkowski z 16 Przemyśl.

Po zakończonych rozgrywkach odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz dyplomów dla zawodników. Upominki wręczył Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu Pan Jacek Zięba.

PEŁNA GALERIA: >>KLIKNIJ<<

 

Autor: Łukasz Laska

Check Also

JUNIORZY STARSI GRAJĄ O AWANS

Już dziś juniorzy starsi Gminnej Akademii Piłkarskiej mogą wywalczyć awans do klasy Okręgowej. Stanie się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *