Home / ROZGRYWKI-SKRZAT

ROZGRYWKI-SKRZAT

 

ROZGRYWKI

GAP ZARZECZE CUP 2017 r.2011 (18.03.2017)

Harmonogram festiwalu

Lp Boisko Godzina Mecz Wynik
1 A 9.00 – 9.12 GAP ZARZECZE – PERFECT  3:2
B 16 PRZEMYŚL – ORZEŁEK  3:5
2 A 9.15 – 9.27 ORLIK CZERWONI – FA LUBACZÓW  
B FA OLESZYCE – ORLIK BIALI  0:10
3 A 9.30 – 9.42 GAP ZARZECZE 16 PRZEMYŚL  0:6
B PERFECT – ORZEŁEK  0:8
4 A 9.45 – 9.57 FA LUBACZÓW – ORLIK BIALI  
B ORLIK CZERWONI – FA OLESZYCE  4:0
5 A 10.00 – 10.12 16 PRZEMYŚL – PERFECT  6:0
B ORZEŁEK – GAP ZARZECZE  5:0
6 A 10.15 – 10.27 FA OLESZYCE – FA LUBACZÓW  
B ORLIK CZERWONY – ORLIK BIAŁY  1:6
    20-sto minutowa przerwa STREFA UMIEJĘTNOŚCIZDJĘCIA GRUPOWE  
7 A 10.50 – 11.02 PERFECT – ORLIK BIAŁY0:15  
B GAP ZARZECZE – FA OLESZYCE  1:1
8 A 11.05 – 11.17 ORLIK CZERWONY – 16 PRZEMYŚL  0:6
B FA LUBACZÓW – ORZEŁEK  
9 A 11.20 – 11.32 ORLIK BIAŁY – GAP ZARZECZE  12:0
B FA OLESZYCE – PERFECT  0:1
10 A 11.35 – 11.47 ORZEŁEK – ORLIK CZERWONY  5:1
B FA LUBACZÓW – 16 PRZEMYŚL  
11 A 11.50 – 12.02 FA OLESZYCE – ORZEŁEK  1:5
B 16 PRZEMYŚL – ORLIK BIAŁY  1:3
12 A 12.05 – 12.17 FA LUBACZÓW – GAP ZARZECZE  
B ORLIK CZERWONY – PERFECT  6:0
13 A 12.20 – 12.32 ORZEŁEK – ORLIK BIAŁY  1:3
B FA OLECZYCE – 16 PRZEMYŚL  0:4
14 A 12.35 – 12.47 GAP ZARZECZE – ORLIK CZERWONY  1:3
B PERFECT – FA LUBACZÓW  

———————

GAP ZARZECZE CUP 2017  r.2010 (12.03.2017)

Harmonogram festiwalu r.2010 (niedziela, 12.03.2017)

Lp Boisko Godzina Mecz Wynik
1   9.00 – 9.10    
B GAP ZARZECZE – PERFECT  1:4
2 A 9.12 – 9.22 ORLIK – START  3:0
B FA LUBACZÓW – FA OLESZYCE  2:0
3 A 9.24 – 9.34 ZIOMKI BIALI – 16 PRZEMYŚL  1:3
B GAP ZARZECZE – AP ST.WOLA  1:3
4 A 9.36 – 9.46 PERFECT – START  3:0
B ZIOMKI ZIELONI – PN MIELEC  3:0
5 A 9.48 – 9.58 FA OLESZYCE – 16 PRZEMYŚL  0:4
B AP ST.WOLA – ZIOMKI BIALI  0:0
6 A 10.00 – 10.10 FA LUBACZÓW – PN MIELEC  1:6
B ZIOMKI ZIELONI – ORLIK  2:2
7 A 10.12 – 10.22 16 PRZEMYŚL – GAP ZARZECZE  5:1
B FA OLESZYCE – PERFECT  1:2
8 A 10.24 – 10.34 ORLIK – PN MIELEC  3:1
B FA LUBACZÓW – START  0:0
9 A 10.36 – 10.46 AP ST.WOLA – ZIOMKI ZIELONI  2:2
B ORLIK – FA OLESZYCE  3:1
10 A 10.48 – 10.58 START – GAP ZARZECZE  0:2
B PN MIELEC – ZIOMKI BIALI  3:3
11 A 11.00 – 11.10 16 PRZEMYŚL – ORLIK  1:1
B PEREFECT – FA LUBACZÓW  3:3
12 A 11.12 – 11.22 ZIOMKI BIALI – GAP ZARZECZE  3:4
B FA OLESZYCE – AP ST.WOLA  0:5
13 A 11.24 – 11.34 ZIOMKI ZIELONI – FA LUBACZÓW  2:1
B START – 16 PRZEMYŚL  0:5
14 A 11.36 – 11.46 PERFECT – PN MIELEC  0:3
B ZIOMKI BIALI – ORLIK  0:2
         
 15 A 12.16 – 12.26 GAP ZARZECZE – ZIOMKI ZIELONI  1:2
B AP ST.WOLA – FA LUBACZÓW  5:0
16 A 12.28 – 12.38 PN MIELEC – FA OLESZYCE  3:0
B 16 PRZEMYŚL – PERFECT  5:0
17 A 12.40 – 12.50 ORLIK – AP ST.WOLA  4:1
B START – ZIOMKI BIALI  0:1
18 A 12.52 – 13.02 PN MIELEC – GAP ZARZECZE  5:2
B 16 PRZEMYŚL – FA LUBACZÓW  4:0
19 A 13.04 – 13.14 START – FA OLESZYCE  2:2
B ZIOMKI BIALI – ZIOMKI ZIELONI  1:4
20 A 13.16 – 13.26 PERFECT – ORLIK  1:1
B PN MIELEC – AP ST.WOLA  3:5
21 A 13.28 – 13.38 GAP ZARZECZE – FA OLESZYCE  4:0
B 16 PRZEMYŚL – ZIOMKI ZIELONI  2:2
22 A 13.40 – 13.50 FA LUBACZÓW – ORLIK  1:4
B START – AP ST.WOLA  0:2
23 A 13.52 – 14.02 FA OLESZYCE – ZIOMKI BIALI  2:6
B 16 PRZEMYŚL – PN MIELEC  4:0
24 A 14.04 – 14.14 PERFECT – ZIOMKI ZIELONI  1:0
B ORLIK – GAP ZARZECZE  1:1
25 A 14.16 – 14.26 PN MIELEC – START  6:0
B ZIOMKI BIALI – FA LUBACZÓW  1:0
26 A 14.28 – 14.38 AP ST.WOLA – PERFECT  1:2
B ZIOMKI ZIELONI – FA OLESZYCE  4:0
27 A 14.40 – 14.50 GAP ZARZECZE – FA LUBACZÓW  4:1
B ZIOMKI ZIELONI – START  4:0
28 A 14.52 – 15.02 ZIOMKI BIALI – PERFECT  1:2
B AP ST.WOLA – 16 PRZEMYŚL  0:4