Home / O NAS

O NAS

O NAS

Gminna Akademia Piłkarska została zarejestrowana w Starostwie Powiatowym, jako Stowarzyszenie Kultury Fizycznej.

Głównymi inicjatorami Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze są Łukasz Laska, Mariusz Surmiak. Swoją oficjalną działalność GAP Zarzecze (nazwa skrócona) rozpoczęło od początku marca 2017 roku.

Głównymi  celami Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze jest szkolenie oraz wychowywanie dzieci w wieku od 4 do 15 roku życia. A żeby móc sprostać oczekiwaniom rodziców, stawiamy na wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę szkoleniową.

Ponadto Gminna Akademia Piłkarska stawia sobie za cel integrację dzieci, młodzieży oraz dorosłych głównie z terenu Gminy Zarzecze  oraz z poza jej obszarów.

Jako Akademia mamy możliwość korzystania dzięki uprzejmości Gminy Zarzecze z pięknych i profesjonalnych obiektów sportowych (hala, orlik, siłownia, stadion lekkoatletyczny). Dzięki w pełni wyposażonym obiektom sportowym nasze dzieci mają możliwość pełnego i harmonijnego rozwoju.

Kadra szkoleniowa, która pracuje w naszej Akademii to osoby kompetentne, wykwalifikowane i posiadające odpowiednie wykształcenie w kierunku szkolenia dzieci i młodzieży. Są to osoby młode, którym dajemy szanse rozwoju.

Zapraszamy do Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze !

Stowarzyszenie Gminna Akademia Piłkarska Zarzecze
ul. Świętego Jana Pawła II 9, 37-205 Zarzecze
NIP 794-18-23-105 
REGON: 366-60-92-52 

tel; 537 065 479
mail;
gapzarzecze@gmail.com