Home / INFORMACJE / ZAGRALIŚMY DLA DAWIDKA. WYGRANA Z GÓRALEM TRYŃCZA

ZAGRALIŚMY DLA DAWIDKA. WYGRANA Z GÓRALEM TRYŃCZA

Zwycięstwem zakończyło się spotkanie z Góralem Tryńcza, który pokonaliśmy w stosunku 10:6.

Mecz był rozgrywany pod hasłem ,,Gramy dla Dawidka”. Dawidek ma osiem lat i niestety, zachorował na nowotwór. Wspólnymi siłami zaangażowaliśmy się w zbiórkę pieniędzy, która trwała w sobotę podczas Mistrzostw Podkarpacia do lat 12 oraz w czasie spotkania z Góralem Tryńcza.

Przed rozpoczęciem spotkania odbyło się przekazanie koszulki przez Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka na licytację.

Mecz rozpoczął szybkim prowadzeniem naszej drużyny po bramce Arka Wielgosza. Dalsza część spotkania, to wymiana ciosów po obu stronach. Ostatecznie wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa .

W przerwie meczu odbyła się licytacja koszulek: Jakuba Błaszczykowskiego, drużyny Zagłębia Lubin z autografami oraz koszulki Mateusza Cetnarskiego z czasów gry w Cracovii Kraków. Licznie zebrana publiczność dopisała tego dnia i okazała dobre serce. Koszulka Kuby Błaszczykowskiego została wylicytowana za 500 zł. Koszulka Zagłębia Lubin po podwójnej licytacji została wylicytowana za 600 zł, natomiast koszulka Cracovii za kwotę 300 zł. Po zakończonej licytacji, przyszedł czas na druga połowę.

Druga część spotkania to dobra gra naszego zespołu. Po bramkach Gila, Raby, Mikusa, Pawlaka, Gawła oraz po raz kolejny Raby nasz zespół prowadził 10:3. W 28 minucie bramkę zdobył zawodnik gości Daniel Luch, natomiast w 38 oraz 39 minucie kolejne bramki dorzucił Dawid Pigan. Wygrywamy w derbowym pojedynku 10:6. Brawo drużyna!

Wynik jednak tego dnia był sprawą drugorzędną. Chcielibyśmy podziękować z tego miejsca wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc dla Dawidka. Udało się łącznie zebrać w czasie weekendu 2345, 43 zł.

Szczególne podziękowania kierujemy do Biskupa Stanisława Jamrozka, drużyny GKS-u Futsal Zarzecze, osobom które wzięły udział w licytacji naszych gadżetów oraz Wam drodzy Darczyńcy.

Dziękujemy również Sławomirowi Flakowi za świetne zdjęcia z wczorajszego spotkania.

Autor: GAP Zarzecze