Home / AKTUALNOŚCI-JUNIOR MŁODSZY / WYGRANA JUNIORÓW MLODSZYCH Z Promyk Urzejowice

WYGRANA JUNIORÓW MLODSZYCH Z Promyk Urzejowice

Wysokim zwycięstwem zakończyło się spotkanie juniorów młodszych z Promykiem Urzejowice. Nasz zespół pokonał gospodarzy 3:7.

Drużyna gospodarzy objęła prowadzenie w 12 minucie, nasz zespół za sprawą Kacpra Galińskiego wyrównał. Nic nie zapowiadało wysokiej porażki gospodarzy. Druga połowa natomiast to bardzo dobra gra naszej drużyny która strzeliła 6 bramek . Gospodarzom udało się zdobyć dwie bramki w drugiej części spotkania.

ZAGRALIŚMY DLA DAWIDKA. WYGRANA Z GÓRALEM TRYŃCZA

Zwycięstwem zakończyło się spotkanie z Góralem Tryńcza, który pokonaliśmy w stosunku 10:6. Mecz był rozgrywany …