Home / AKTUALNOŚCI-ORLIK / SZESNASTKA PRZEMYŚL WYGRYWA TURNIEJ r.2009. DOBRY WYSTĘP GAP-u !

SZESNASTKA PRZEMYŚL WYGRYWA TURNIEJ r.2009. DOBRY WYSTĘP GAP-u !

Drużyna Szesnastki Przemyśl okazała się najlepsza podczas turnieju GAP Zarzecze Cup dla rocznika 2009 i młodsi. Drużyna z Przemyśla okazała się zdecydowanie najlepsza wygrywając wszystkie spotkania.

W turnieju wzięło udział tradycyjnie osiem zespołów, które rywalizowały między sobą. Drugie miejsce zajęła drużyna FA Jeżowe, natomiast trzeci plac przypadł  SMS-owi Resovia Rzeszów. Nasz zespół również pokazał się z dobrej strony i zajął miejsce tuż za podium.

Po zakończony turnieju odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz statuetek. Najlepszy, zawodnikiem turnieju został zawodnik Gminnej Akademii Piłkarskiej- Norbert Stabryła. Tytuł króla strzelców padł łupem zawodnika Szesnastki Przemyśl- Szymona Łuca, który zdobył w całym turnieju 7 bramek. Najlepszy bramkarzem turnieju wybrany został z kolei zawodnik FA Jeżowe- Kryspin Bis. To nie był jednak koniec dekoracji, gdyż wybierano również najlepszych zawodników poszczególnych drużyn, którymi zostali:

Check Also

ZNAMY TERMINY STARTU ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu

✅Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu podał terminy startu rozgrywek młodzieżowych. ✅W obecnym sezonie nasz klub …