Home / AKTUALNOŚCI-FUTSAL / WYGRYWAMY ELIMINACJE WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU ! [ZDJĘCIA]

WYGRYWAMY ELIMINACJE WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU ! [ZDJĘCIA]

W dniu wczorajszym na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbył się turniej Eliminacyjny Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu. Znakomicie tego dnia spisali się nasi zawodnicy, którzy wygrali cały turniej i awansowali do fazy finałowej. 

Nasi zawodnicy turniej rozpoczęli od pojedynku derbowego z Futsal Team Przeworsk.  Do 17 minuty spotkanie miało wyrównany przebieg, jednak od tego momentu na boisku rządził już tylko nasz zespół, który wygrał to spotkanie wysoko, bo aż 8:2.

FUTSAL ZARZECZE- FUTSAL TEAM PRZEWORSK 8:2

W drugim spotkaniu, które decydowało o awansie do dalszej fazy rozgrywek nasz zespół rozgrywał z  TECH-PROJECT Futsal Team Jarosław. Nasz zespół mimo początkowego prowadzenia gości ostatecznie wygrał spotkanie 5:4 i awansował do fazy finałowej, która odbędzie się 8 grudnia.

FUTSAL ZARZECZE- TECH-PROJECT FUTSAL JAROSŁAW 5:4

 

WYNIKI TURNIEJU:

  1. FUTSAL ZARZECZE- FUTSAL TEAM PRZEWORSK 8:2
  2. FUTSAL TEAM PRZEWORSK- TECH-PROJECT FUTSAL JAROSŁAW 4:3
  3. FUTSAL ZARZECZE- TECH-PROJECT FUTSAL JAROSŁAW 5:4

FUTSAL ZARZECZE: DOMINIK LIS, PATRYK STRAWA, RAFAŁ NOGA, ARKADIUSZ WIELGOSZ, SEBASTIAN PAWLAK, ANDRZEJ MIKUS, ŁUKASZ KRAJEWSKI, ŁUKASZ GAWEŁ, SEBASTIAN SOBOLEWSKI

TRENER: MARIUSZ SURMIAK

Autor: GAP Zarzecze

Check Also

JUNIORZY STARSI SPAROWALI Z MORAWSKIEM

W dniu dzisiejszym juniorzy starsi w ramach przygotowań do rozgrywek klasy O podejmowali drużynę Płomień Morawsko którą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *