Home / AKTUALNOŚCI-TRAMPKARZ / PERFECT PRZEWORSK WYGRYWA ❗

PERFECT PRZEWORSK WYGRYWA ❗

W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Sebastian Pawlaka udali się na spotkanie do Przeworska na mecz z miejscową drużyną Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk. Nasi młodzi zawodnicy tego dnia musieli uznać wyższość rywali ulegając wysoko 9:2.

Początek spotkania zapowiadał, że będzie to bardzo trudne spotkanie, mimo to nasz zespół już w 5 minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą Patryk Branowskiego. Gdy wydawało się że na przerwę będziemy schodzić z jednobramkowym prowadzeniem drużyna z Przeworska zdobyła bramkę wyrównującą.

Tuż po przerwie rywalom udało się zdobyć kolejną bramkę. Nasza drużyna szybko odpowiedziała strzałem Huberta Tarnowskiego, po którym piłka znalazła się w bramce rywali.
Mecz tak naprawdę rozstrzygnął się w ostatnich 20 minutach, gdzie rywale wykorzystali wszystkie swoje sytuacje i wygrali spotkanie.

Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk– Gminna Akademia Piłkarska Zarzecze 9:2 (1:1)